Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiTmano

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #95474 üzenetére

    Akkor nagyjából egyetértünk.

    Más: Tubeless elmebetegségem újabb áldozatot szedett. A lényeg: sem a gumi, sem a felni nem tubelessre szánt darab. Ráadásul a latextejet is otthon kevertem ki olcsó alapanyagból. Szóval igazi szakbarbárságot követtem el. A felni egy Rodi Scorpion, 19mm-es belső szélességgel. A gumi egy Continental SportContact. (Zsolt74-től újítottam). Ezeket Próbáltam meg összehozni, eddig sikerrel, a nagy kedvenc Gorilla Tape felhasználásával. A szeleppel mondjuk szoptam egy ideig, mert sokáig eresztett a levegő mellette, de egy kis házibarkáccsal megoldottam azt is. Most végeztem vele. Nyomás alá helyeztem(5bar). Úgy tűnik már nem ereszt, de majd reggel kiderül az igazság. Mivel rövid távokat megyek a bringával ezért mertem bevállalni ezt a kétséges kimenetelű kísérletet.
    Csak érdekességképpen írtam ezt le. Nem kívánok senkit ilyesmire buzdítani. A tapasztalatokat meg majd megírom.
    Negatív véleményeket meg kérem mellőzzük. Kíváncsi voltam, kísérleteztem. Ez minden.
    Jó éjt mindenkinek!

    "Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

Új hozzászólás Aktív témák