Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #92088 üzenetére

    Nagyon szép helyeken jársz, lehet hogy a fényképező, még színez rajta egy kicsit, de akkor is király lehet arra tekerni.

    Most is ott a bal felső sarokban az a függőleges kis vonal, azt hittem egy másik képeden hogy az a hold elfuserált torzított alakja, de most már kétlem. Meg lett ütve a obi? :(

    (#92092) Crytec210
    Mikor arra jártam én is feltekertem a kilátóig(mondjuk onnan nem sokat lehet bámészkodni, ahhoz lehet fel kell menni egész a toronyhoz), ettől balra volt egy ösvény hosszan kerestem a biciklis tiltó táblát, de nem találtam, szóval lecsorogtam rajta, tényleg érdekes volt, de mikor találkoztam túrázókkal nem nagyon örültek, illetve végig érződött hogy ez nem kétkerekűeknek kialakított rész, viszont mire ez tudatosult bennem már eleget ereszkedtem ahhoz hogy fel se merüljön, hogy itt visszaforduljak és felkínlódjak, majd az unalmas aszfalton ereszkedjek le. Kicsit bűnöztem, de talán ez még belefér.

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák