Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #91843 üzenetére

    Szép képek. Az utolsó nagyon jó, szépek a színek, jó az élesség, érdekes a fotós a fotón, fotózás közben, rész. Egyedül a bal oldalról zavaró a hol kis foltja, úgyis megjárták a ps-t érdemes kijavítani az ilyen apróságokat.
    A 2.nál ha te vagy a képen lövésem sincs hogy készült :))

    Úgy látom két különböző géppel készültek, mindkettő a tied? Nekem GH2m volt, de többnyire csak videózásra használtam, fotózni annyira nem szerettem azzal a lencsével. Kicsit talán ezeknél is érződik hogy az alap obi van rajtuk.
    2. kép közepén 2 óránál foltos az obi... de lehet az is h a szenzor, ijesztően hasonlít arra a foltra ami miatt pestig kellett utazzak, hogy tökéletesen le tudják takarítani egy régebbi sony a200ról.

    Lehetne minden vasárnap ilyen akció, hogy mindenki megosztja ki merre járt a héten (képekkel). Én legalább is szeretem látni milyen király helyeken járkálnak mások, ha meg igényes a kép, vagy a bringa, akkor eleve jó ránézni.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák