Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz deny330 #91744 üzenetére

    Nekem kb pont ilyen felszereltségű Canyon nerve, AM bringám van, pár hónapja vettem. Egyetlen nagyobb különbség hogy a váltó, és hajtás xtr, fék meg elixir7. Én jó árnak tartom most is, azt leszámítva hogy az enyémet nem tartották karban sajnos.

    Viszont én nem Mo-on tolom, és itt még örülnek az emberek a 26"nek, viszont már többször előjött a topikban hogy odaát nem lehet 26" os gépet reális áron továbbadni, mert senki nem keresi, és még a minőségi alkatrészek sem húzzak felfelé az árat. Persze van kivétel, vannak azért még olyanok akiknek ez lesz az első ilyen bringa, csak ugye egyre kevesebb, és minél kisebb városban élsz annál bonyolultabb.

    Szóval ez inkább olyasmi kérdés, hogy hajlandó vagy-e úgy kiadni ennyi pénzt, hogy jövőre majdnem biztos hogy már esetleg csak 200+t kaphatsz érte, attól függetlenül hogy mennyire vigyáztál rá.(Ha idén meg is unod, nem szabad szezon végén eladni, mert akkor bezuhan a piac, és ha csak nincs szükséged a pénzre megéri márciustól hirdetni)

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák