Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    Sziasztok,

    Picit elvesztem ebben a bicajos világban, úgyhogy bele is nyúltam a tutiba. Alvázszám nélkül, innen onnan összekendácsolt valami. Amúgy tetszeni nagyon tetszik, egyik barátom le is szervizelte nekem, megy mint a rakéta. Egy gondom van vele: 8-as szett van hátul, de a váltó 10-es. Ezért pár fokozatot átugrik. Arra gondoltam megoldásként, hogy újrafűzetném a hátulját olyan aggyal, ami fogadja a 10-es szettet. Azt honnan tudom megállapítani, hogy a 3-as hajtómű elbírja-e a 10-es láncot? Illetve hátul Deore váltóm van, előre is jó lenne azt tenni. Meg ha már fűzetem, akkor előre is raknék új agyat, hogy egységes legyen. Most elöl Scott van, hátul meg Shimano. Bajuk nincs, csak zavar. Ha valakinek van új, vagy nagyon újszerű V fékes legalább Deore agyszettje 32 küllős, meg Deore, vagy magasabb kategóriás első váltója, akkor írjon nyugodtan. A bicaj egyébként 13,5 kg. Hétvégén tekertem már vele egy jót, úgy megy mint állat. Csak félek, hogy nyaraláson lekapja a határőrség, pedig nagyon akarom vinni. Előre megvettem már az autós tartót is hozzá, de csak itthon láttam, hogy ki van savazva az alvzászám :W

    Köszi,
    Dávid



    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák