Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz Dottore #84283 üzenetére

    Az olcsóság nem is mérvadó arra, hogy valamit csak ránézésre fikázz. Bár hallottam valakitől, hogy napokban valami őrült ketté tört egy RockRider 340-es felnit. Azt persze már senki nem tudja, hogy hol és hogyan.. Szerintem erdőben a földes / kavicsos és gallyas utakra tökéletes, illetve mellékutakra, aszfaltra is tök jól használható lenne egy RockRider 520. Viszont CTM Rambler 1.0 is szokott néha lenni 90.000 forint körül használtan, és az sem egy rossz választás.

    (#84284) Hasaggymeg Használt áruházi bicóban nem szívesen gondolkoznék én sem, bár megfordult a fejemben, hogy ezek a RockRider gépek olcsón mehetnek használtan, és jó vétel lehet.. ;] Ha nagyon áron alul adja valaki esetleg felújítom, de az újjal talán még úgy is jobban jössz ki. Mindenesetre még mindig a használt Rambler mellé rakom a voksomat, ha ajánlgatni akarok biciklit valakinek (amit nyilván nem fogok). Bár a váz köré biztosan lehetne építeni egy igényes bringát, ha a gyári alkatrészeket eldobálnám. Azért azt meg nem nézném ki a vázból, hogy hirtelen ketté törik.. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák