Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Nézegetem a Hervis oldalát...Mit találok? [link] :DDD

    Gondoltam, elballagok érte az Europarkba, és holnap már ebben tekerek. Volt dolgom Pest megyében, max 10km kitérő előtte... Bemegyek, kérdezem, ezeket a dzsekiket hol találom. Válasz? Sehol, mert ahol néztem az webshop, és sajnos nincs sehol feltüntetve, de meg tudják rendelni. Sokan jönnek be, így ahogy én, sajnálják. Nem egyértelmű.
    Jó oké. Ez van. Rendeljük meg. Válasz: Van 10 perced? Mondom miért? Mert elég bonyolult a rendelési folyamat, és hosszadalmas. Egy olyan lassú számítógépen lett leadva a rendelés, amivel ha 10 karaktert beírtál, utána kezdte el egyenként mutatni a karaktereket, iszonyat késéssel. A 10 percból lett 15-20 mert a gép lassúsága miatt fennakadások voltak. Komolyan mondom 2017-et írunk, és egyre többször mérgelődök azon, hogy vicc ami ebben az országban megy. :(
    Odamegyek arra, amit hirdetnek, és a Hervis a KTM webshopból megrendeli 5 munkanapos kiszállítással előre fizetéssel, ami a boltba fog érkezni. :W

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák