Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    aki jártas kerékfűzésben, két kérdés:

    - összerohadtak a küllőanyák a küllővel, mivel tudom elvágni a küllőt? bovdenvágó viszi? nehogy azt mondjátok, el kell fűrészelgetnem vagy 1000 küllőt :Y

    - van valami jelentősége az ilyen összerohadás megelőzése szempontjából, milyen anyagú a küllőanya? érdemes réz küllőanyát venni, vagy elég az alu? persze ha olyan küllőt veszek, amihez jár alu anya, akkor végül is mindegy.

    ja nem, 3 kérdés....ahogy nézem, a 14 mm hosszú küllőanya a leggyakoribb. azt mondta a boltos (aki 2 hónap alatt nem tudta beszerezni a nagykerből a küllőket) hogy jobb a hosszabb küllőanya, mert jobban fogja a küllőt. ez akkor a 16 mm lenne, viszont ugyanolyan hosszú küllőhöz nem llesz nagy? úgy értem, van ekkora menet a küllőn, hogy a 2 mm-el hosszabb anya is rámenjen?

    bocs, de sose fűztem kereket, de kénytelen vagyok, meg időm is lesz rá, még akkor is, ha csak jövő héten jön meg a cucc merkeléktől.

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Új hozzászólás Aktív témák