Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz Napfénysüti #73820 üzenetére

    jól láttad, az van, sőt a pár hete eladott cyclocross vázhoz is azt használtam. teljesen véletlenül botlottam bele az elsőbe a bikemag aprón, de eddig ezt érzem a legkényelmesebbnek, legalábbis ami a hajlítást illeti. kis előrenyúlás, kis esés (123/77 mm) de az is lehet, hogy amikor használni kezdtem, a nagy vázhoz, a 100-as stucnihoz kényelmesebb volt, hogy nem kellett annyira előrenyúlnom a fékváltókarhoz, meg annyira mélyre hajolni alsó fogásban.

    a súly (198 gramm a gyári adat szerint) abszolút nem volt szempont, a merevségét nem nagyon tudom mihez hasonlítani, így hogy nincs más, kölcsön bringákkal meg nem nagyon megyek :N

    mindenesetre nekem nagyon bevált. persze ha megint elkap a gépszíj, és veszek valami bringát, lehet maradna rajta a gyári (ha tényleg kényelmesebbnek érezném), de jó eséllyel inkább veszek arra is egy ilyent, vagy teszem át ezt kompletten, fékváltókarral, flight-deckkel, benne a majd 56 ezer km-el :))

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Új hozzászólás Aktív témák