Új hozzászólás Aktív témák

  • #48525824

    törölt tag

    válasz dudika10 #53802 üzenetére

    leírom a taxist mégegyszer. a zárt kerékpárSÁVON állt jobbra indexelve, mivel ki akartam kerülni átsoroltam a kerékpársávról balra, mikor ezt megtettem, tízzel elkezdett csorogni a taxis még mindig balra indexelve a kerékpársávon (kerékpársávon nem is tartózkodhatna és nem is haladhatna rajta, de ebbe ne menjünk bele), majd a kerékpársávról visszasorolt az autós forgalmi sávba, akkor már a kerékpársávon voltam. teljesen mindegy a taxis mit gondolt, kerékpársávon kerékpáros közlekedett, nem változtathat irányt még akkor se ha indexel, ha én nem adom át az elsőbbségemet neki.

    én meg úgy gondoltam, hogy ha visszasorolt a sávjába akkor halad tovább egyenesen... de látjuk ebből az "én gondoltamból" mi jött ki...

    hiába kívánjátok sokan, hogy felkenődjek valahova, de el kell szomorítsalak benneteket, nem fogok, mivel tízszer jobban odafigyelek a körülöttem lévő közlekedőkre és minden más eseményre, mint azok akik birka "énbetartokmindenszabálytakkortutinemleszbaj" módjára közlekednek.

    nézd meg hány elmebeteg zombi közlekedik a kerékpárúton aki egyenes vonalú mozgást nem bír tíz méter alatt megtenni, de nektek az a biztonságos...

    azt meg nem értem mitől vagyok közvetlen balesetforrás... mert balról előzők a sok indexelninemtudó pöcs miatt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák