Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Próbáltam rákeresni de csak néhány élménybeszámolót találtam a témában.

    Minél többet megyek városon kívül annál különbözőbb rovarokkal találkozom. A nagy része csak 1-2 napos csípéssel operál. Viszont kezdenek megtalálni azok a kis szarok is, akiknek a művelete után, 4-7 napig piros feldagad, még volt hogy be is hólyagosodott a közepe, és természetesen viszket is.

    Útóljára egy böszme nagy darázs találkozott a térdemmel, gondolom fullánkkal előre repül ős is mert egyből megcsípett. Ezt fokozta, hogy elég gyorsan egy földes úton jöttem lefele. A fullánkot kiszedtem raktam rá egy még zöld szilvát, kicsi csípte, de 2 perc alatt elmulasztotta a fájdalmat. Itthon már nem is éreztem.
    Erre mára bedagadt, és viszket mint a fene....

    Nincs valami ajánlott vitamin vagy lötty, amit ihatnék, hogy a szervezet gyorsabban le tudja győzni ezeket a káros anyagokat amitől napokig fel van dagadva a megcsípett terület?

    Rovarriasztó sprayem van, de az nem segít mikor kavics nagyságú bogarak pattannak nekem a leejtőn...

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák