Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Frenky89 #37243 üzenetére

    Az új AÍcid-ba tényleg nem igazán lehet belekötni. Legalább is a felszereltsége alapján. A villától szerintem nem kell félni, az XC 30-32, illetve Sountor csodák se éppen valami fantasztikus darabok, ezeknél biztos nem rosszabb.
    A trekking-es geometriát én úgy értettem, hogy lomha, parasztbringa feeling. Szerintem ez egyáltalán nem jó, egy monti legyen sportos irányítású. Persze a 2015-ös Acid 29"-e már lehet, hogy sokkal jobb, én a 2014-es 27,5"-ös Acid-ot használtam egy ideig. Amit biztosan állíthatok, hogy a Bergamont 29"-es geoja nagyon eltalált, még a legolcsóbb Revox is viszonylag sportos. Ez semmiképp nem elhanyagolható.

    Sajnos a pénz keret beleszól a döntésbe, az ember hajlamos elszállni, na még egy kicsit jobbat itt ott, aztán egy autó áránál tartunk. :) Egyébként részleten nem gondolkodtál? Sok helyen van kamatmentes hitel, 25%-tól, akár 48 hónap futamidővel is, így már egy drágább gépet is könnyebb kifizetni. És nem fizetsz többet érte, mintha kp-ben csengetnéd ki.

Új hozzászólás Aktív témák