Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz freelanced #30619 üzenetére

    56-os váz kellene Neked minimum, de ha hosszabb a karod vagy a lábad, akkor 58-as. Én 58-as vázat használok, 187cm magas vagyok, de még így is 130-as stucnival kényelmes, 60-as váz is bőven jó nekem. Kicsit hosszúak a karjaim (fesztáv 195cm), a lábam sem éppen rövid... (Korosztályos diákolimpia 3. helyezés 110m gátfutás, 16 évesen... :D ) Ez még az ókorban volt, jegyzem meg... :U

    Ha akarsz később talán fixit, akkor van egy jó módszer. Lehet fixid meg SS bringád egyszerre. Lehet kapni ugyanis "fordítós" hátsó agyat. Ez azt jelenti, hogy az egyik oldalára SS-racsnit tudsz tenni, a másik oldalára meg fix fogaskereket. Amikor fixit akarsz, csak megfordítod a vázban a kereket és fixi lesz belőle. Ha nem jön be, vagy csak gyakorolni akartál egy kicsit, visszafordítod, és megint van szabadonfutód.

    Csúszópapucsos, acél (cro-mo) országúti, esetleg meredekebb hátsó támvillás és homlokcsöves túravázakat kéne keresni, azok jók ilyen célra. Kimondott pályaváz/fixi nagyon drága, bár nem tudom, mennyit szánsz a dologra.

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák