Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    őstag

    Nos beugrott az MT200/UR300 mellé XTR MT900-as féktárcsa hátra és egy MT800 előre. Sajnos fékbetétböl hütött nem megy a féknyeregbe meglátjuk mit csinál igy. Ha kevés akkor következő hónapban beugrik az SLX előre hátra - ha nem kevés akkor is be fog a jövőben... :C

    Ülés: Én 12cm-et mértem csontra, boltban párnával 13-at mértek. Amiket eddig próbáltam:
    - SMP Well - gél nélküli, betétes gatyával nem volt rossz.
    - Smp Well M1 Gel - Kényelmetlenebb volt nekem valahogy a Well-nél főleg hosszú távon
    - Smp Trk Medium - Egy idő után nyomta a combom belső részét és zsibbasztott
    Viszont most legutóbb ajánlottak egyet és próbára hoztam - teljesen elkerülte a figyelmemet mert e-bike MTB ülés, az SMP E-Sport Large géles. Még csak egy 30-ast nyomtam le vele de idáig a legjobb konkrétan iszonyat kényelmes (és eddig csak betétes gatya nélkül néztem), nem batár (keskenyebb mint az M1 gel és a TRK, az orr rész is szükebb talán és jobban kidolgozott, nem nyomott sehol ha kiülök előre, és nem zsibbasztott eddig), a súlya mint az M1 Gel-nek. Hétvégén megnézem mennyire jó hosszútávon mennyire nyeli el az energiát feleslegesen. Még a VT20/30 géleken agyalok de ha beválik ez az E-Sport akkor marad. Néha jól jönne ha nem kéne a betétes gatyó... :)

    Mindenesetre köszönöm a tippeket és hogy nem hagyták páran hogy nagyon aláadjam a bringának, meg a tippeket mire figyeljek vásárlásnál ,eddig az elmúlt 3 hétben ~350-400km ment bele a Cube-ba (én utoljára úgy 25 éve bringáztam aktivan azóta nem volt kedvem se felülni arra a METRO-s huszonsokkilós csodára, de most valahogy újra elkapott) és maximálisan elégedett vagyok. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák