Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    őstag

    válasz Dark Archon #288080 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat, szétnéztem. Végül vacilálok a Cube Nature Pro és a Cube Attention között.... 10k a difi, és két lényeges különbség van. Az egyik hogy a Nature Pro-n Suntour NEX HLO van elöl amit bringás ismerős eléggé szidott gariztatás miatt mert müanyag csúszócsapágyas és hamar tönkrement stb..... Az Attention viszont RockShox Judy Silver TK AIR. Ezt nem igen tudom eldönteni korrekt különbség-e.
    A másik és ez a főbb különbség hogy a Nature Pro cross trekking mig az Attention ugye 29-es MTB....
    (illetve már ultrán kiszaladva a kezdetben meghatározott keretből még a Cube Acid ami tetszik, ott a Rockshox mellett Shimano váltó helyett Sram NX van - 30k difi,ezt sem tudom megérheti-e).....
    Én csomagot ilyesmit szállitani nem fogok a bringán maximum a kötelező tartozékokat kapja illetve valami sárhányót. A felhasználás kb 20-30% terep, 70-80% aszfalt - ezt gondolom gumikkal tudom variálni mire használom a bringát. Hol rövidebb hol hosszabb út van kilátásban. Nem tudom kényelem szempontjából a 29-es MTB valóban rosszabb-e mint a trekking, engem már az is meglepett hogy ennyi féle "mtb" van.... A neten meg hol ezt irják - MTB szinte csak terepre és nem a kényelem a szempont- hol azt - a 29-es országútra is jó és kényelmesebb a kialakitás-....

Új hozzászólás Aktív témák