Új hozzászólás Aktív témák

  • beholder00

    tag

    Csak egy kis beszámoló néhány ruháról/tartozékról.
    Alis kamásli Ykywbike store - nem jön fel az M a 42 cipőre, megy vissza.
    Giant kamáslik - többfélét is rendeltem 20-30 eur körül. Egy téliesebb és egy könnyedebbet meg is tartok. Ezek ennyiért jók szerintem.
    Gore C3 kantáros nadrág - tényleg szűk fazonú, de kényelmes, drága de ajánlott, meg is tartom. szerintem ilyen 5 fok körül ideális. Alatta se para, de én éreztem a térdemet.
    Craft - [link] és Jack Wolfskin - [link] kantáros nadrágok, hasonlóan téiles kivitelben - kicsit lábszárnál lazábbak, de nem rosszak, egyiknél van cipzár is ami nagy előny. Ha nem lett volna a Gore akkor nehéz lenne a döntés
    Giant Podium Short Sleeve Jersey sima mez - nem az igazi a szabása, komolyan a Cheji-t jobbnak találom.
    Craft - sima mez - szabása nem az igazi, marad az Ali-s Cheji :)
    Scott RC Team 10 hosszúujjú mez - bő és a szabása se az igazi, vmi másikat kell nézem helyette
    Endurance GORSK rövidnadrág - nem rossz, de valahogy a párnázása túl széles és ha van hasad ott is érezni fogod :DDD
    Northwave vastagabb hosszú ujjú mez - [link] - pazar minden oldalról, marad és 28EUR-ért bestbuy
    Craft kicsit vékonyabb de hosszú ujjú mez [link] - szintén okés, mernino gyapjú és ez is 32EUR volt.
    Giant Rev Mips bukósisak [link] - teljesen kilazítva is picit nyom pedig méret elv stimmel. Oké, hogy utána megszorítom, de mégsem kényelmes. Vmi mást kell néznem helyette, főleg vettem mellé sapkát akkor meg konkrétan nem lehet felveni.

    Konklúzió nekem: esetleg érdemes Craft cuccokkal kisérletezni, de ha belefutsz egy Northwave és egy Gore akcióba, nem érdemes hezitálni.+1 az Aliról lehet rendelni ha visszaküldés is opció. Nélküle csak az ajánlottakat rendelném.

Új hozzászólás Aktív témák