Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #264418 üzenetére

    A régi Chiselt hajlékonynak írták, az újabbak állítólag már nem azok. Amúgy én sem hiszem, hogy túl sok tesztet olvasnék, ha nem létezne az rss, személy szerint én Old Reader-t használok, reggelente kv. mellett, vagy este pihenés közben végiglapozom és ami érdekel elolvasom. Szeretem, mert leegyszerűsíti a dolgot, nem maradok le semmiről és egy helyen van minden bringás meg egyéb híroldal, amik érdekelnek. Ha egyenként kéne bepötyögnöm, végiggörgetnem az összes híroldalt, arra rámenne a fél napom és beleőszülnék :DDD

    #264419 Fall-N: végre valaki érti a lényegét a mondandómnak :D . Toobee is írta már karbon vázra vagy alkatrészre, hogy üt, kényelmetlen, másik szintén karbon alkatrészre meg, hogy kényelmes, csillapít. Nem is feltétlenül a karbon minőségén múlik. Ugyanígy aluban is lehetnek eltérések. Na de mindegy, végeztem, mert úgy érzem sértődés vagy méreg lesz a vége, pedig nem ez volt a szándékom :(

    #264423 sepyi: tényleg ennyi volt? :DD .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák