Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #254755 üzenetére

    Én is 3 baron robbantom rá, bár 2,5 körül általában már megvan az utolsó pukkanás is...a Stan's ajánlása nem vonatkozhat a gumi-felni viszonyra, vagy a gumi nyomásállóságára, ami tulajdonképp meghatározza ott marad-e a gumi vagy lepukkan, hisz ők nem tudhatják milyen kombót használsz, vagyis ajánlásuk a tej tömítőképességének maximális hatékonyságáról szólhat...legalábbis szerintem.
    Ami a sisakot illeti, nagyon csodálkoznék ha találnál olyan sisakot melyben nem izzad a fejed a hosszú, lassú, forró, szélcsendben végrehajtott napsütötte mászásoknál, hisz ott tulajdonképp sisak nélkül, kopaszon is izzadna a fejed. :F (bár kopaszon lehet rosszabb a hőszigetelés :DDD ). Idővel és edzettséggel intenzívebben és hamarabb izzadsz mint korábban, ahogy tested alkalmazkodik a gyors hűtés előidézésével. Azt vettem észre, hogy a homlokodhoz való passzentossága a homlokpántnak inkább releváns abban, hogy szemedbe folyik-e valami, vagy szétterjed a pánt mentén és a szivacs felszívja...ugyanakkor van az a mennyiség amit már még egy + homlokpánt sem tud megfogni, főleg ha megállásra kényszerülsz. :(
    A pánt, vagy sapka előidézte fejfájásról meg még nem hallottam. :DDD

    #254762
    ZavaBalazs...
    azokat igazán kár olvasni, előbb-utóbb csak beszippant és kezdesz írni is, agymenésben pedig világbajnokok lehetnénk. :U

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák