Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz HollyBoni #24524 üzenetére

    Ma nyomtam egy 50-est, ha nem is végig tűző napon, mivel erdőben tekertem főként, de sok helyen tűzött, meg rohadt meleg volt, hozzá lehet szokni. Ráadásul terepen egy 50-es jóval megterhelőbb mint aszfalton. 1 hónapja bringázom újra, előtte 3 hónapig 1m-t nem tekertem.
    Folyadék legyen, az nagyon fontos, pláne ha olyan helyen tekersz ahol nincs kút vagy bolt.
    Én egy 3 literes ivótasakot kiittam.

    Arra jöttem rá, hogy ezzel a kamerázással észnél kell lenni, az ember könnyen túlvállalja magát, hogy jó felvételt csináljon. :) Ma majdnem lecsúsztam az útról egy elég meredek szakadék szerűségbe. Csapattam, volt egy kis ugrató is, az megdobott, alig vettem be a kanyart. Utána meg tempósan kigurulok az erdőből és megjelent egy autó ott, ahol nem nagyon szokott lenni. Vigyázni kell, még a bringát is csak most kezdem megszokni. Imádom ezt a gépet, mert bárhova feltekerek vele, a futóműve is baromi jó, de azért a stinky 180mm-es útja más volt, az több hibát korrigált, jobban is lehetett vele döngetni, ezzel jobban kell vigyázni. De cserébe vagy 5-6 kilóval könnyebb. :)

Új hozzászólás Aktív témák