Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #242103 üzenetére

    Biztos függ a fékezési módtól is, ha folyamatosan és kicsit fékezel, vagyis szinte nem engeded fel egyáltalán egy hosszú lejtőn, akkor nincs ideje hűlni és tényleg elégetheted, ahogy gondolom akkor is ha igazi verseny- DH-zol, engedve ötvenig minden egyes kanyar előtt ahol erősen vissza kell fékezned minden alkalommal. A leghosszabb/legmeredekebb aszfalt amin eddig mentem az a Madarasi Hargitáról Ivóra az aszfalton ami ~10km/8+% de ott is elég volt a fék még úgy is, hogy mivel mindig Zasszonnyal voltam legalább 3x bevártam, vagyis nullára fékeztem a 60-70km/h-ról, majd megint eresztettem lefelé ami kifér a csövön. Már rég tervben van a Transzfogaras, vagy a Transalpina, de olyan messze van Székelyföldtől, hogy mindig sajnálom rá az üzemanyagot és azt az 5-6 óra autókázást mely közben akár bringázhatnék. :O

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák