Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Fall-N #234869 üzenetére

    A linkre rá sem klikkeltem és már tudtam, hogy ez egy elfogult kínai ellenes teszt lesz. Noname alis lámpát hasonlít Cateye lámpához, majd levonja a tanulságot, hogy minden kínai 2-3x-osát hazudja a valódi fényerőnek és ezek után ő biztosan marad a "minőségi márkáknál". Gondolom ezalatt semmiképpen nem kínai Nitecore, Lumintop meg hasonlókra gondolt, mert ők is biztos elhazudják a lumeneket :D . Ha kínaiból legalább egy olcsó fapados Astroluxot hasonlított volna össze a Cateyevel, biztos vagyok benne, hogy hozta volna a "márkás" lámpa szintjét. A szokásos minden kínai szar általánosítás, könnyebb feltenni a szemellenzőt, mint normálisan utánnajárni a dolgoknak, látszik, hogy halvány lövése sincs a minőségi lámpákról. Nálam egy ideje a Bikemag már nagyon az alja, sajnos nincs már normális magyar bringateszter oldal, aki bringás cikkekre kíváncsi, az jobb ha angol vagy német nyelvű oldalakon keresgél.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák