Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy007

    őstag

    válasz Fall-N #234787 üzenetére

    Nem hiszem hogy ezt vagy ehhez hasonlót az FB-n dobálnának utánam olcsón "vargáné és társa" aminek neve nincs mennek olcsóbban és nincsennek ennyire jól felszerelve Tudom végig nyálaztam. Csomó muddyfox/bulls herkules és más osztrák-olasz kerékpárok mennek.Ezüst KTM-t amit este tegnap tettem ide szerintem eléggé jól felszerelt. Kék veziót hagytam a 3.14csába valóban árulja továbbra hanem szeretné azonnal eladni. De szerintem a másikat vétek ott hagyni annyiért 63-64.000 szállítás nélkül.Képek alapján sokkal jobban festett és kivehetőbb volt az álapota és a becsült életkora ahhoz képest hogy kb.15 éves canga eléggé jó állapotban van. Pegasus amit tegnap délelőtt tettem ide az képek alapján nehéz megsaccolni hogy milyen mechanikus állapotban van 89.000-t szállítással arra valóban azt mondom én is hogy akna mező is lehet.

    Itt egy jó bicikli "relatív fogalom" ahogy ki vettem az elmúlt időben. Decatlon az alap attól jobb nincsen még használtan sem más márka akár olcsóbban függetlenül attól hogy a vásárló nem akar "tolvaj mágnest" ráadásul nálam napi használatban van nem szoborként így kopik,sérül vagy összetörhet így nem sajnálom de a 2x-r drágábbat igen pláne akkor már inkább robogóra ülnék mert 200-300.000-t ott is lehet találni elég jókat ha jókor vagy jó helyen.Minden kerékpárra kell költeni előbb utóbb ezt nem tagadom direkt keresek úgy kerékpárt hogy minnél kevesebbet kelljen rá költeni. De így is bármelyiket is választom/választottam az első utam a szervízbe lesz vele átnézetni és javítattni ha úgy jön össze hogy ne útközben valahol rohadjon le alattam ez elő jöhet új kerékpárral is ha gyári rejtett hibás alkatrész van rajta.Árát úgy is kitermeli így nem sajnálom tőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák