Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz Hasaggymeg #224860 üzenetére

    Na tul vagyok rajta, vettem golyókat. Első es hátsó "agy general" egesz ráéreztem a kónusz beallításra gyorszarnál. Első kerék már rutinból :) a hátsóval bajlodtam kicsit nyüasznyi allítgatások , hátsóból nem tudtam többet kihozni ennyit tud (ha egy ruhacsipeszt rafogok a kullore akkor az is el kezd viasza fele fordulni)
    Finoman fut, néha 1 1 kat kat hang felvillan(hátsóból) de ennyi. Előről semmi. Megnéztem a cseszéket hat van ilyen karmorasos nyom egy helyen. Elsőben nem láttam úgy semmit (az adta azt a fura hangot). De a lényeg, kipróbáltam terhelve es óvatosan azt mondom (legalabbis eddig) megszünt😁 a hang. Szóval sikerült a golyócserével megoldani egyelore, Ki tudja meddig A baj h beleéltem magam egy Nova A291 agyba 32 lukas. De így szerintem ez is tökéletes a bringára.
    Egyebként így sikerült belőni. Korábban nem forgott ilyen könnyedén. Egyik sem kotyog.
    Első kerék
    Hátsó kerék
    Német futok terhelve😁
    ---
    Ez miért ilyen színű? Kapott volna valami zsiroldót (láncot amivel tisztítom volt h a fogaskoszorúra is öntottem, vagy vizet kapohatott)? Masik oldalt még a zöld zsir fityegett.( a hátsót 2 3 hobapja kentem ujra)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák