Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #224949 üzenetére

    Ezt akartam mondani, a gyorsszár szorítása nem a zárt csapágy belső gyűrűjére terhel, így a 2 golyópálya nem mozdul el egymáshoz képest, vagyis a hézagolás állandó...ugyanakkor ez a Mavic féle QRM önbeálló csapágyat nem igazán értem, hacsak nem olyan mint a Fulcrumnál ahol egy szorító anyával parasztosan kellett befele tolni a belső golyópályát, így kompenzálva a kopást. :U

    #224953fulton...erre ugyanaz a válasz, mennyit megy egy Suzuki, vagy meddig tart egy Huawei telefon...ez nagyon keréktípus, fék, betét, felhasználó és felhasználási szokások függvénye.

    #224963szuszinho...710-740mm aminél nagyobbat (hacsak nem vagy szupertechnikás bikepark lejtőzős, vagy egy a divatot mindenképp követni akaró) én nem vennék. Én korábbi bringámat 720-assal vettem, levágtam vállam szélességéhez mérten valami akkor képlet szerint 660-ra, aztán később vettem újra 720-ast, mostani kerékpárom pedig ugyancsak 720-assal érkezett, de a kinézeten kívül csak azt tapasztaltam, hogy talán kevésbé merev a szélesebb és nehezebben férek el vele mindenhol (otthon, erdőben). :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák