Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #219768 üzenetére

    ugye senki nem gondolja, hogy ugyanaz a felkészülés kell egy 1,5 órás XCO versenyre és egy <16 órás Salz A távhoz. ...szerintem se, utóbbihoz kell pl. egy zselés nyereg és betétes nadrág is. ;]

    #219766 Mr. Erikszon...na lássuk csak...amit látok az az összesen +3 fogkülönbséggel többet kezel az új 8000-es (legnagyobb fog száma elől+hátul - fordítottja, vagyis legkisebbek mindenhol = fogszám különbség) , továbbá Dyna-Sys fantázianevű tulajdonsággal is rendelkezik mely vagy számottevő, vagy csak reklámfogás, én nemtom. Ha engem kérdezel nem sokban különböznek, annyiban pedig végképp nem, hogy lecseréld a régi jól működőt. :F 1. vs. 2.
    ...közben persze végre észrevettem a T betűt is a 8000 előtt ami Trekkinget jelent, vagyis ezért kezel több fogat. Ami a rugóerősséget illeti nem tudom van-e különbség, de a régebbi 781-es előtt M van, ami monti, vagyis terepfelhasználást jelent.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák