Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    válasz wxppro #18907 üzenetére

    Arra külön figyelek,hogy ha sok helyen kényszerűségből a járdán kell araszolni,akkor figyeljek,hogy ha nyílik egy bolt ajtaja,akkor ki ugrik e valaki elém. 100-ból 98 gyalogos nem néz szét,csak ugrik. Valamelyik nap is egy pékségből jön ki egy szép csajszi,meg egy srác, vakon voltak, biztos a szerelemtől
    (gondoltam), esély nem volt rá hogy elférjek,meg oszlop is volt. Messziről pittyentettem egy csengést,hogy legyen idejük arra,hogy 32cm-t nekem is hagyjanak, erre mikor már elmentem mellettük, hozzáteszem baromi lassan, a srác elkezdett arcoskodni a csaj előtt, és ugatott valamit nekem. Mint valami hős lovag,aki megmentette a hercegnőt. Visszafordultam,hogy "tessék?" akkor már nyuszibb volt, de még forrt benne az ideg (biztos nem elégült ki aznap), én meg azt mondtam neki,hogy "sajnálatos hogy egy ilyen szép csajnak ilyen tuskó barátja van" erre ő közölte velem,hogy nem a csaja. Én csak annyit tudtam erre mondani,hogy "akkor már megvan,hogy miért nem a csajod" Szerintem azóta is sír a fiúka a kis cuki vasalt hajával meg a trendi boy kinézetével :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák