Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #183588 üzenetére

    1-2. Én letojom, nem köszönök meg semmit, ahogy elnéztem senki nem teszi. Kudost szoktam nyomni másnál, de nem azért, hogy viszonozzam.
    3. Szvsz azt követsz akit akarsz. Ráadásul ha valakit követni kezdesz és rájösz, hogy zavar, vagy nem érdekel, nyugodtan leállíthatod a követését és ő értesítést sem kap róla. Én követek pár embert, akik nem követtek vissza és engem is követnek páran, akiket én nem. Szal azt csinálsz amit akarsz :D
    4. A Bryton nem tudom hogy működik, de ilyenkor ha nem akarod megszakítani a rögzítést, akkor ne állítsd le. Max ha tud pause-t, akkor szüneteltetheted, de ott fog húzni egy egyenes vonalat a térképre. Igen, az ilyen séták miatt romlik az átlagod azon a körön, de ez ilyen, asszonyos tekerés, ez van. A szegmenseken amúgy is látszik, hogy gyors vagy-e, ha pulzusmérőd is van, a pulzusodon is látszik, hogy ez egy lightos tekerés volt, vagy kihajtottad magad.
    5. Brytonosok megmondják
    6. Van auto pause mód benne? Ha van és aktiválva van, akkor ilyenkor szünetel és induláskor újraindul.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák