Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz ZolkoW #180187 üzenetére

    A Barzo már gyorsabb gumi, de ha ez nem gond, hajrá. Nekem ez a bajom vele, meg az, hogy a 2.35" 57-es, ami azt jelenti, hogy egyel szélesebbet kell venni, hogy a 2.25" Nobby szélességét kapd. Ez még oké lenne, de az 57-es Barzo már nincs olyan jó súlyban... :( . A goodyear escape 29x2.35 van még jó súlyban, Nobby szerűen agresszív és dicsérik is. Ha elkopik a Nobby, szerintem én kipróbálnám a Pirellit, csak sehol nem írja hány mili széles... remélem a 2.2"-es 57mm.

    #180188 bardi: Performance Rocket Ron? Mert a belépő Performance Nobby nálam is ezt csinálja, az EVO nem.

    Más: köszi mindenkinek a tanácsot, ki nem találnátok végül mi volt a gond. A manual és a tutorial videók ellenére kiderült, hogy csak egyik irányba lehet kiütni a csapágyakat :C . Hassagymeg-nek volt igaza és én üttem rossz irányba, mint állat... Ez a menetes szár + alátét + anya DIY szerszám tényleg olcsó, viszont a menetes szár vagy másfél méter, alig fértem vele a házban :DDD . Ma letesztelem a kereket, mert nem vagyok biztos benne, hogy az utolsó zieger gyűrű rendesen a helyére ment, remélem nem csúszik el a kerék oldalirányba, szerintem csak az akadályozza meg.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák