Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Dreamie #170922 üzenetére

    Nadrágból inkább Fox-ot vennék, vagy valami más, ezt sokan szeretik, de pl. nekem nem vált be. Bukó prémium márka, valszeg jó is, de eléggé túlárazott, más márkától ennyiért fullextrásat kapsz. Cipő lehet jó, de ennyiért vannak már tépőzárasak is, ami praktikusabb. Vagy... ha olcsóbb bukót veszel, akkor a megmaradt pénzből vehetsz jobb/drágább cipőt :D . Drága sisakkal szerintem nem feltétlenül lesz jobb a védelem.

    (#170934) vzarmo: nekem majdnem mindenhez van szerszámom és szeretek a bringán bütykölni, meg mindenképp meg szeretném tanulni a váltó beállítását is. Szégyen, hogy ennél jóval összetettebb dolgokat leszervizelek a bringán és ezt a nyamvadt váltót nem sikerül. Tavaly a féket is magam légtelenítettem, sőt, teljesen kicseréltem az olajat benne, többször át is mostam, mert meg volt feketedve. Azt is sikerült megcsinálni, nem értem a váltó miért nem jön össze. Holnap még lehet bütykölök rajta, aztán ha akkor sem tudom helyrehozni, tényleg nem lesz más választásom, mint szervizbe vinni :((( .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák