Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz vendingo #170743 üzenetére

    Horgászni lehet jók,nem próbáltam,nem horgászok. ;] Viccet félretéve,a nagy recék nagy tüskékkel kombinálva nem hiszem jó párosítás lenne.

    (#170744) vzarmo ...semmiképp ne szorítson,főleg ha mondjuk tavasszal/ősszel esetleg még vastagabb zoknit is akarsz beletuszkolni...de amúgy sem jó ha nagyon passzentos,azt tapasztaltam,hogy hosszabb,illetve rövid,de keményebb meneteknél (több szint) hajlamos a láb előre csúszni és nyomhatod lábujjaidat.Lehet azért van ez mert nem húzol mint becsatolva hanem csak taposol,nem tudom,de míg gyaloglásnál nem,kerékpározásnál picit mindig inkább előre csúszik a lábam a cipőben. :F

    (#170746) ggeleven...+1

    (#170748) B-L-A-C-K ...szerintem a féktest elmozdulása miatt téphette meg a tárcsát is,normál esetben nem hallottam olyant,hogy letépte volna a tárcsát a fék.Én megnézném mit ajánl a gyártó a négydugattyús fékjeire és azt venném,saját adapterrel,mindennel,az biztos nem szakad le.Egy (erősen,kiegyenesíthetetlenségig) hajlott tárcsa viszont sokat nem ér,olyan kicsi ott a játék,hogy képtelenség beállítani ne ciripeljen. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák