Új hozzászólás Aktív témák

  • T1b33

    tag

    Sziasztok! Nemrég vásároltam egy használt KTM Sport XT montit 29-es kerekekkel, tárcsafékkel és gatya gumikkal. Szeretnék rá egy-egy garnitúra belső-külső szettet vásárolni. Ki mit ajánlana? Városban elég sokat megyek vele, néha könnyű terepen is. Valószínűnek tartom, hogy a jövőben többet fogok könnyű terepezni, ha már egy ilyen bringám van. :) Első körben nézegettem a Schwalbe Marathon plus/Conti Double fighter III-t, de inkább valami univerzálisabb gumit vennék, pl Schwalbe Smart Sam/Nobby Nic vagy valami hasonló, ami jobb terepre is.
    Belsőből mit ajánlanátok? Többen dícsérték a Schwalbe belsőket. A szelepből a francia vagy az autószelep a jobb?

    Kicsit más: a rajta lévő Rock shox XC32-es telót nem tudom lockolni. Mi lehet a baj? A bóvden épnek tűnik. A bringaszervízben azt mondták, hogy 8000 FT a szét-összeszerelés díja, utána tudják megmondani, hogy mi a helyzet?! Plusz ha valamilyen alkatrészt kell még venni hozzá nyilván az plusz.

    Lesz egy nagy szervíz is, átlag felhasználásra elég a sima betét a tárcsákhoz, vagy érdemesebb valami jobb minőségűt berakatni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák