Új hozzászólás Aktív témák

  • mohow

    tag

    Nagyon köszönöm a válaszokat! Nem konkrét válaszra-választ adnék, hiszen annyi jött...
    A legsegítőkészebb fórum, amihez eddig szerencsém volt! :R
    (Persze máshol is kaptam érdemi válaszokat, de ennyi hasznos infót ilyen rövid idő alatt... :) )

    Sajnos nyaki gerincsérvem van, fájdalmat jelenleg nem okoz, de zsibbadást az ujjaimban igen, és azt vettem észre hogy biciklizés alatt jelentkezik ott is, ahol "terheletlenül" nem, illetve utána néha erősebb a megszokottól.

    Több helyen olvastam utána, egyébként megfelelő módon kifejezetten ajánlják a kerékpározást. Van ahol minél egyenesebb derekú tartást javasolnak, de azt inkább a deréktájon lévő problémák esetében emelik ki.

    Felhasználási területet nézve jobban vonzódom a trekking típushoz, de igazából nem kizárólagos.

    Keret az limitált, felszerelve (lámpa, sárvédő) 100k alatt meg kell álljon, egy rugós nyeregre még félre tudok tenni...

    Ami tetszik: Koliken Gisu Tracking Alu. (még arról nincs infóm, hogy 21" vázmérettel van-e) Erre felszerelhető az ajánlott ballonosabb gumi?

    Még egyszer köszönöm!

    Jó egészséget!

    "Az út elvezet a végtelenbe, majd visszahoz. Sokszor megjártam az utat, ültem a verandán, játszottam, voltam kutya, minden, még madárijesztő is." Q (Star Trek Voyager)

Új hozzászólás Aktív témák