Új hozzászólás Aktív témák

  • J.C.G.

    aktív tag

    Üdv Hölgyek és urak.

    Megtettem azt amit meg kellett tennem és belső nélküli rendszerre alakíttattam a kerékpárom. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Nekem ez a [RACE KING] gumi van felrakva, és a honlapon 3-4 bar közötti értéket adtak meg. A Conti saját oldalán csak a Black Chili keveréknél írják a nyomást, de ott is hasonló értéket írnak. Ti hány báron használjátok vagy használtátok őket?
    Más. Erősen gondolkodok egy váz cserén, mivel nem a méretem a jelenlegi. Mennyiért lehetne elpasszolni most egy Merida Ninety-six hfs 1000-d vázat rugós taggal együtt? Minden mást megtartanék és keresnék esetleg a segítségetekkel egy S vagy M-es méretű fully vázat.
    Az én átlépőm 760mm körül van, 170 cm magassághoz kéne a váz. Gondolom valami ejtett felső vázcsővel rendelkező kellene amelyik nem lila és nem rózsaszínű. Jó lenne megúszni az egész mutatványt + 100e Ft költséggel taggal együtt. XC Endúró váz, van ötletetek?
    (#157149) zoli03
    Majd elfelejtettem. Nem ciki az a felirat, úgy látszik a franciák is rajonganak érte.
    [ Catch Me If You Can]

Új hozzászólás Aktív témák