Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz jjeahh #141181 üzenetére

    Én nem látom olyan vészesnek azt a csajbringát, csak mivel alacsony, és teleszkópos, szükségszerűen magasabb lesz a kormánya, mint a nyereg, bár még ezen a magasságon is tudna csökkenteni vagy 8-10 centit. Nekem most év elejétől lett egy középkategóriásnak mondható MTB-m, és amint elkezdtem a tavalyi évhez képest többet menni (úgy általában biciklivel), az első élményeim közt volt a felismerés, hogy jó a monti terepre, kerülgetni az akadályokat, de aszfalton nem mennék vele szívesen sokat. 10-20-30 km még nem vészes, de az első pillanattól azt érzem, hogy nem erre való, nem hatékony. Én a kormányra fogom ( :D). Azt hozzáteszem, hogy a koskormányt meg még nem szoktam meg, szóval annak nem csak a drága fékváltókar a velejárója :). Sokkal természetesebbnek érzem a kézpozíciót, de még abszolút keresem a szögeket, magasságot... ma is jöttem vele 28 km-t, és a bal kezem elég hamar zsibbani kezdett, de nem jövök rá, hogy mitől, mikor a jobb nem csinálja. A kis- és gyűrűs ujjam, és elég sokáig megmarad az érzés. Remélem, megoldódik, mert elég bosszantó. Ahogy most be van állítva, úgy elég magas a kormány, mégis 90%-ban a hoodot fogom. És attól még fényévekre vagyok, hogy el merjem engedni mindkét kezemmel menet közben, inni is csak szigorúan, ha nem jön autó, reggel koncentráltam rendesen, miközben kerülgettek a teherautók..

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák