Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Runner_fxr #121057 üzenetére

    Te amúgy használtál valaha elixir fékeket? vagy más avid modellt? Nem tartod sokkal jobbank a fék érzését? Pontosabban eltalálható mikor fog blokkolni, és keményebbnek is érződik, miután teljesen behúztam már nagy erővel sem jön tovább a kar, míg az én JÓ fékemnél de egy saint féknél is kicsit komolyabb erővel tovább húzható a fékkar. Nekem az előbbi jobban tetszik, habár ez lehet azt jelenti, hogy az elixiren nagyobb erő kell már a maximum fékhatáshoz, míg a shimanonal, ezt könnyebben el lehet érni?!

    Pénteken lesz esélyem kipróbálni egy új slx féket hasonló ice tech tárcsával mint az enyém, kíváncsi vagyok mennyivel lesz erősebb mint a BR506.

    Ebben a tesztben az előző verziójú XT és SLX (107 és 111Nm) is erősebb Nm értéket produkált mint az új XT(az előző hszben linkelt táblázat szerint), most nem tudom hogy ez a mérőműszer pontatlansága, vagy már nincs szükségünk 100+as fékerőre mert mit tudom én, csak furcsállom.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák