Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #119100 üzenetére

    Ja, valami laikus beszámolót biztosan írok majd róla, mert egyelőre sajnos azt sem tudom honnan szerezhetek rá normális térképet, szal kissé kínai nekem ez az egész :D . De remélem majd kitisztul a köd.
    "de ha nincs célszerszám, csodálatosan el lehet tengődni egy alap modellel is"
    Ja, természetesen, ha alapból okostelót használnék, akkor tuti én is először azzal próbálnék kezdeni valamit.

    Because: Sajnos már a jelen, a saját hugommal sem tudok egy értelmeset dumálni, legtöbbször muszáj chat-en kommunikáljunk, mert másképp elérhetetlen, pedig itt lakik velem :U . Az ebéd fölött, a wc-n, az ágyban, mindenhol a mobilt nyomogatja vagy telefonál és ugyan bevallja, hogy függő, de tenni nem tesz ellene... és sajnos túlságosan gyakori az ilyen, az emberek jó része már klinikai eset. Persze hasznos is tud lenni, de néhány apróságot leszámítva én úgy éreztem, hogy simán el tudok lenni nélküle és akkor miért ne.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák