Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Tothgera30 #113560 üzenetére

    Miért nem ajánlod hátra?
    Nem azért vibrál mert nagyon távol vannak a fogak, mondjuk agy race kinghez képest?

    Elöl szerintem azért nem érződhetett, mert ott nincs akkora súly, v nem tudom.
    A hibás darabra én is gondoltam, mikor megvettem alig volt pár szál bajusz a gumin, de a felülete nem tűnt kopottnak kizárt h használt lett volna, maga az anyaga is puhának tűnik, nem keményedett meg a raktárban.

    (#113562) SirKero Ha ez gyerek bringa volt akkor még biztosabb hogy szét lett fékezve. Az meg hogy mindig egy helyen fogott kicsit érdekes, mert ha jól látom tárcsa van rajta, és azzal nehezebb ezt összehozni.
    Garanciálisan biztos nem cserélik, a fotón egyértelmű hogy aszfalton le lett radírozva, a többi helyen is letöredeztek a fogak.
    Azt nem mondtad h milyen márka, ha nem ismert, akkor kicsit érthető hogy az oldafala megnyekkent, lehet sokat állt raktárban és ezzel a terheléssel nem bírta a strapát.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák