Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz #05304832 #112621 üzenetére

    Szerencsére én még nem hallottam bringásról akit biciklin megharapott egy kutya.
    Egyedül a pásztor kutyák akarnak kinyírni, körbevesznek és ha nincs pásztor aki stornózza a processt, akkor nem sok esélyed van. Voltam ilyen szituban, épp kezdtem felfogni hogy igazán bajban vagyok amikor megriadt a pásztor fütyült egyet, és minden kutya abban a pillanatban, elhallgatott és elment. Leesett az állam hogy ilyen van.

    Ezután szereztem egy paprika sprayt amit kutyák ellen készítettek. De talán csak arra jó, hogy mentálisan biztonságban érezzem magam.
    Eddig 1x akartam használni, 2 kutya egy emelkedő tetején nem engedett át, kézbe vettem tekertem vagy 10-15el, oldalról nekem szaladtak, én meg fújtam 2-3 mp ig, de a menetszél elnyomta, egyből mögém csapódott a permet, szóval csak akkor segített volna ha már tényleg 50cmre van a lábad/fenekedtől. (ennyimre közel még sosem volt 1 kutya sem {amelyik kergetett})

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák