Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #103632 üzenetére

    Ezt a láncvilla távolságot meggondolom én is. Tapasztalataid alapján ezerszer jobb lehet, bár nekem a Kellys után így is hatalmas ugrás lesz bármi ami 200.000 fölött van és össztelós. Mondjuk az a hátsó agy egy kicsit brutális, nem szaroztak Cannondáléknál. :Y A gumira amúgy nagyon kíváncsi lennék, haver Rubena gumija (pontos típust nem tudok) 27,5x2,35-ös, de az is brutálisan tapad. Az a másik Maxxis (26x2.5) gumi ami pedig a téli bicóján van még kegyetlenebb, pláne hóban.. nem tudtam megcsúsztatni a seggét 5-7cm-es hóban. :Y Az megint csak furdalja a kíváncsiságomat, hogy a 130mm-es rugóúttal mennyivel lehet visszafogottabb a Trailsternél - úgy értem ha pl valaki profi mezőnyből ráülne érezné -e a határait egy Enduro pályán egy 150-160mm-t mozgó géppel szemben. Persze ez csak kíváncsiság és elmélet, én mint hétköznapi bringás biztos vagyok benne, hogy a 130mm rugóút határait sem igazán tudnám megfeszegetni, nem a 150-160mm-t. :)

    Mellékes kérdés: haver CTM Rockerén ugye gyári XCR teló van, viszont elég merev cucc tapasztalataim szerint. Mozog, de nehezen indul meg. Van alul egy kis piros "tekerő" (itt a videón látszik) . Ez mi célt szolgál a teló alján? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák