Aktív témák

  • Kakumix

    senior tag

    válasz rii #37938 üzenetére

    Hát melyik a rosszabb, amelyik elvakít vagy amelyikkel tegnap este találkoztam. Kivilágítatlanul tép velem szembe - lábmozgása alapján 20-30 közötti sebességgel ő is, este 9 után a korom sötétben, erős szélben, eső után) és nem tér ki, pedig biztos jobban látott engem mint én őt, biztos úgy gondolta, ha világítok akkor ki tudom kerülni a kátyúkat is - ezen az útszakaszon csupa "seb" az aszfalt egy 80-100cm-es csíkot leszámítva, amit emiatt az összes kerékpáros és futó is használni szeret. Múltkor pirosnál kiadtam a kocsiból egy bringásnak egy piros villogót, hogy tegye fel mert sz...rt sem látni belőle, erre visszaadta, hogy ő nem karácsonyfa hogy világítson. :)

    Létezik AA méretű, de ahogy ludsimon is írja a feszültsége nem kompatibilis, 1,2-1,5V helyett 3,7V, amit nem biztos, hogy a LED hosszabb távon elvisel (rossz esetben azonnali elhalálozás is lehet). Viszont, ha elviseli sokkal nagyobb lehet a fénye, de azért szerintem hozzá kellene igazítani az elektronikát (esetleg a hűtést is). Én, mint hozzá nem értő, nem kísérleteznék vele.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép napod!

Aktív témák