Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Doki-HUN1978 #36589 üzenetére

    Hopppááá hoppá!

    Vasárnap nyitásra megrohamozom az Aldi-t, hogy legyen mindenből a méretem. :Y

    Erről a kabátról tudnál nekem nyilatkozni, hogy valóban légáteresztő e és szélálló is egyben??

    Kék színben nem rossz, mert akkor még látható is maradok mikor az autós télen 1 biciklisre se számít jobboldalt.

    Ilyesmit Dechatlonban lehet kapni valami 500 vagy 1000Ft-ért, nekem ilyen van feketében. Gondolom ez az a 100% polyester anyagú. (Pamut nem jó, mert nem ereszti át az izzadságot).
    Polár pulóver vagy ilyesmi a neve.

    Erről tudsz esetleg nyilatkozni?

    Mert ha itt az Aldiban ennyi pénzért be tudom az összes cumót szerezni az főnyeremény, mert akkor 10k körül megúszom a téli felszerelést. :Y :Y

    Elviekben egy ilyen szélálló szettnek kb -10 C fokig teljesen jónak kell lennie.

    Én valahogy így gondolkodtam az öltözködésben: rövid mez (nincs más), szélálló dzseki, alulra meg a szélálló nadrág.

    Ahhoz már brutál hidegnek kell lennie, hogy felvegyem a polár pulóvert sí aláöltözetet alulra-felülre, szerintem ha így fullra beöltöznék akkor még a -20 Cfok is teljesen jó lenne.

    A dzsekit használtad -10 C fok körül?? Milyen volt?

    undefined

Aktív témák