Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    "De szép vagy ma Eszti!!!
    -Eszti?! Nem vagyok Eszti!
    -Tudom, de szép se."
    :DDD

    GrandeP: előzőben nem emeltem ki a nevedet, és még rosszul is írtam. Tudom Tipli, mielőtt még reagálnál.... :O ;]

    Na emberek, ki mit ajánl, mit tud ezekről? Autóféle vásárlás lesz pár hónapon belül esedékes, aztán idejében elkezdek infót nézni, miegymás. Ami kellene, strapabíró verda, futót húzni, ha kell, meg földutat is kapna néhanapján.

    Amire én gondoltam:
    Astra G 1,4
    Golf 3 TD(I)

    Astra G is kétes, szervízigényesebb jóval, mint a golf, és 1,4 benzin lenne ami keretbe belefér, és tankolható.

    Astra F-nél azért nagyobb előrelépést szeretnék, 4-esből meg csak benzines jön ennyiből szóba, azt fene akarja ennyiért tankolni, 1,6 illene alá minimum, az meg 7-8 liter felett télen. Gázosítás meg nem játszik, így sincs nagy csomagtere ezeknek az autóknak. Astra G is kétes, szervízigényesebb jóval, mint a golf, és 1,4 benzin lenne ami keretbe belefér, és tankolható. Fiat Punto-t (II) se mondanám jónak, nem épp futóhúzásra való. Bravo dízel ritka, és drága. Francia gyártmányok meg nem igen keltették fel az érdeklődést senkinél a családban, családi verda lenne.

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Aktív témák