Új hozzászólás Aktív témák

  • verti1

    tag

    válasz vicces1 #93302 üzenetére

    Ez egy forum, mindenki olvassa amit írsz még akkor is ha megjelölsz valakit konkrét válaszra. Totál normális mederben ment a beszélgetés erre bele kellett trollkodni, mert megint Robot/Flair téma van, de a vizes témába ugyan úgy. Nem fogadsz el semmit csak azt ami neked van én csak azt ahogy te csinálod. Ha pedig túlfeszíted a dolgot akkor elintézed annyival, hogy csak vicc volt. Nem kell senkinek senkit meggyőzni arról, hogy annál nincs jobb a világon ahogy én csinálom, ez nem egy verseny. Ez kávézás annyira sokrétű dolog, hogy meg se lehet számolni a technikákat. Van aki a sárga Tchibo-t issza a szarvasiból reggel boldogan és van aki Decent-el elemzi shot-ról shot-ra a kávékat és kémcsőben keveri a vizet hozzá. Ez a szépsége az egésznek és ha valaki így szereti akkor nem rúgok rajta egyet ha nem elfogadom. Ha nem az én témám van akkor elolvasom és tovább görgetem. Ha viszont valami érdekel akkor szívesen olvasom a több oldalas leírást a vizek elemzéséről. Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet vitatkozni csak nem egy szavakban, hogy én megmondtam. Nem azért írom ezt, hogy személyeskedjek vagy újabb parttalan vitát szítsak csak úgy gondolom, hogy ez egy tök jó társaság ahol a közös pont a kávé szeretete. Nem mindenki mellé társul arc is, de sokan vagyunk itt akik személyesen is ismerik egymást. Tényleg nem értem, hogy miért kell folyamatosan megosztani a társaságot.

Új hozzászólás Aktív témák