Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    Nos, idáig bírtam. Igazából hamarabb el akartam kezdeni A megmérettetést, de elfogyott a vizem, úgyhogy leugrottam gyorsan a Sparba egy kis Old Boy-ért. Mazzer Major vs Ascaso i-Mini 2 Etióp Djimmah kávéval. Beállítottam mind a két gépet tapintásra és lefolyásra egyező szemcseméretre, majd tizedgrammra pontosan mért kijövő őrleménnyel operáltam. Grammra azonos hűtőcsapolás után húztam a kávékat. A kijövő őrleményen látszódott mennyivel szebb a Majoré, nem is kellett volna neki fogpiszkálás, de azért megnéztem, hogy maradt-e valami a foga között. A tamperelés erősségét nem mértem, de az én fejemben úgy él a dolog, hogy azt elég pontosan meg tudom ismételni, messze földön híres becslőképesség miatt én szoktam megmondani éppen milyen nehéz a disznó. Szóval nem is szaporítanám a szót, szerencsére nem az lett az eredmény, amire vártam. Két duplát húztam mindkét őrlő őrleményével és ízre közel azonos lett minden húzás. Igyekeztem 1-1 deci vízzel öblögetni kóstolások előtt sőt, még a csészét sem változtattam, végig ACF-fel dolgoztam. Most éppen szarul vagyok, lehet elég lett volna 1-1 duplával próbálkozni. Ez nyilván nem hivatalos, még legalább 96 kávét kell húznom, de támpontnak jó lehet.

    Sponsored by tariattila, a Dél-alföldi Mazzer disztribútor.

    [ Szerkesztve ]

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák