Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz adp #66461 üzenetére

    A solenoidon és a rézkígyón kívül nem tudom, még milyen rézcumóval érintkezhetett a citromsavas víz. Fél literben kb. 2 evőkanál. Remélem nem csináltam nagy hülyeséget a citromsavas vakszűrőzéssel. Mondjuk kevésbé veszélyesnek tűnik a zsíroldónál, de azért remélem már kiürült. A második feltöltés után már nem volt zöld, de még csináltam egyet a biztonság kedvéért.

    Hát egy kis túlsúly, rosszullét, dokinéni mért egy 210/130-as vérnyomást (155kg voltam) és összevonta a szemöldökét, felírt egy vérnyomáscsökkentőt, amire azt mondta, hogy ezt valószínűleg életem végéig kell szednem, de nem szedtem, ledobtam 20 kilót és normalizálódott 140/90 körülire és ő is azt mondta, hogy oké, így akkor ne szedjem. Egyébként ez pont Bécs után volt (itt is kérdeztem, milyen pörkölőt ajánlotok, de szinte sehova sem jutottam el), ahol kávét nem, de minden este jópár sört és néhány felest is bedobtam, hazajöttünk és akkor lettem rosszul. Előtte méregettem és soha sem volt 160/100 felett, ami szintén nem jó, de ez valamiért kiugrott. Azóta sem ment fel a határ fölé. Kardiózok, figyelek a kajára (6 sajtburger helyett csak 5 :-)) és alakul. De a kávét még nem akartam visszahozni, teát sem ittam eddig. Röviden ennyi :-)

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák