Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    válasz excalibur36 #53051 üzenetére

    Szia!

    Hááát nekem ezek az árak nagyon meredekek egy ilyen készülékért(persze nem vagyunk egyformák). Szerintem egy ekkora tételnél már nem számít az az áreltérés, amennyivel többe kerül az a változat amelyikbe őrőlt kv. is tehető. A frissen darált kv.-ból talán finomabbat készít (még ez a készülék is). Azaz el tudom képzelni, hogy van eltérés a pod-os és a frissen őrőlt produktomból készült kv. között.

    Azonban felvetődik bennem a kérdés, hogy mennyit kell takarítani ha darálmányt használnék, ezt, hogy beletöltsem mennyit kell pluszban bíbelődnöm (plusz az eltakarítása), és megéri-e a külön erre a célra kialakított kis tartókat hozzá megvennem. Az is szempont lehet, hogy mennyi ideig túrázik az ember (mert gyorsan döglésnek indul az az előre őrölt kv!).

    Szóva nekem a podos változat talán a praktikusság alapján eőnyösebbnek tűnne, ha rászánnám egy ilyen vételre magam (de az e termékkel kapcsolatos bizalmatlanságom miatt hamarabb vennék egy brikka/hairo+termosz kombót).

    Ha van valakinek tapasztalata, hogy miyen profi kv.t tud egy ilyen készülék készíteni majd kijavít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák