Új hozzászólás Aktív témák

  • GAgyiXyXy

    aktív tag

    Köszi fiúk!

    Sikerült jól összezavarni, elbizonytalanítani. Persze így jár az, aki nem is tudja pontosan mit akar.

    Itt találtam egyet ez tényleg nagyon baráti ár...de egyből tuninggal kezdeni??....nem tudom. Ha nem lesz PID alapból, akkor sohasem, de legalább évekig, de érzem, hogy kelleni fog. Tulképp. emiatt akarok lépni.
    [link]
    Ezen az oldalon ez a rancilio a legalja, a gépek dácsiája (a többihez képest)....mik vannak itt!!! Horror...

    Amit még akartam írni. Nálunk én vagyok a fő kv-s, így kb. fele-fele arányban 1-es 2-es főzetet eresztenék.
    Olyan gép kellene, amivel az 1-es is tűrhető eredményt ad. Igaz, hogy valamelyik géppel nagy kihívás az 1-es? Feleségem kirúgna ha reggeli kv-ját nem tudná elkészíteni rendesen egyedül :)

    Egyébként már emlékszem, hogy Milánó kis kávézóiban láttam piros cimkés gépet lehet, hogy lelit volt? 3 kiló kv-val jöttem haza, sok kis 10 dekás csomaggal. Amelyik ízlett, abból kértem. Hogy ott mennyi kis kávézó van.

    Lehet jegelem ezt a dolgot, túl sokat olvastam, had ülepedjen....tavasszal úgy is megyek Milánóba, majd jól körülnézek. Addig meg keresek valami pid-es helyet.

    Update: :) Kedvesnek mutattam, mondtam mennyi, meg hogy tuningolni kellene, azóta mantrázza, hogy meg ne vegyem :) Hogy lehet kikapcsolni?? :)

    [ Szerkesztve ]

    "Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

Új hozzászólás Aktív témák