Új hozzászólás Aktív témák

  • zozy84

    senior tag

    válasz fragola.6035 #21006 üzenetére

    El kell menni és kész. Nagyon jó fej és közvetlen a tulaj. Mondjuk pár kg kávéért már voltam ott. Tehát nem először látott. De nem úgy kell elképzelni mint egy boltot. Először majd nem kifordultam mert azt hittem rossz helyen vagyok. :DD Tehát ott nincsenek kirakva polcokra az összes megvásárolható kávéfajta. Kb 5 fajta van kint. Aztán megkérdeztem, hogy csak ennyi van? Akkor bementünk hátra és jött a kérdés, hogy milyet szeretnék. Közben meg elöttem volt egy full tele raktár raklapszám kávéval. :D
    De tényleg. El kell jönni és meglátod. Én nem értek hozzá annyira. Volt szó termőterületekről, minek hány fokosnak kell lennie melyik kávéknál, stb. És lelkesen mesél mindenről. Zárás körül voltam ott és az alkalmazottak már mentek el. A pörkölőmesterével beszéltünk pár szót a kávékról. Kinek mi a kedvence, stb. Szóba jött egy kenyai kávé és, hogy most pont nincs belőle de nehezen lehet beszerezni és persze nem olcsó de meg kell kóstolnom egyszer. Addig beszéltek róla, hogy gyorsan felhívott valakit, hogy megkérdezze. Olaszul beszélt vagy 10 percig. De csak később lesz abból a kávéból. Mind1.
    Én tuti nem veszek máshol kávét. Most pl Kubai kávét vettem mert amit szoktam az mindig van de ez a kubai nem szokott mindig lenni. Aztán ha nem jön be veszek másikat. :K
    Már csak azért is mert Varga úr rohadt jó fej. :R

Új hozzászólás Aktív témák