Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz -=Sawtooth=- #140 üzenetére

    Az a baj Veled, hogy ha valakinek nem egyezik a véleménye a Tiéddel, akkor azt teljesen leírod, összehordassz általad nem ismert emberekről mindenféle f@szságot, amikről tulajdonképpen fogalmad sincs.

    ''ezt is akarja elerni a hatalom a median keresztul. hogy mindenki ilyen birkamodon gondolkodjon'',''belegondolsz te 1 percig is mirol beszelsz??? '',''tudod az a kulonbseg, hogy te a hirekben elmondott es az arra hajazo ideologiakat fujod tovabb. amit leirtak, mondtak ugy van. kesz'',''tudod az a kulonbseg, hogy te a hirekben elmondott es az arra hajazo ideologiakat fujod tovabb. amit leirtak, mondtak ugy van. kesz''

    Amiket itt írsz, az már nem vélemény, pusztán sértegetés. Megsértettelek, hogy a kis kebelbarát terroristáiddal nem tudok egyetérteni, Te meg ilyen módon válaszolsz?

    Nekem is hánynom kell attól, ahogy Te gondolkodsz, és viselkedsz (akár csak itt a fórumon is), mégsem írom, hogy ilyen-meg olyan ember vagy, mert nem ismerlek.

    Amiket írsz, azok közhelyek, egyáltalán nem látom bennük egy félperci gondolkodás eredményét sem. Amiket írsz, mindent olvastam, láttam már valahol, mint vélemény - szóval hiába futtatod magad, hogy mekkora gondolkodó vagy.

    Szóval nem vitatkozom Veled tovább, mert NEM LEHET, sértegetéssel meg fölösleges szennyezni a topicot.

    Én maximálisan egyet értek az USA val, és nem azért mert azt sugallják, hanem mert így gondolom: ki kell írtani minden terroristát, és mindenkit, aki támogatja, hogy végre béke lehessen.

    (ui: Írd még le nyugodtan a sértegetéseidet válaszul.)

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák