Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz dlaj #4810 üzenetére

    Fedett parkoló? Szép elképzelés. De, hova áll be a második, vagy a nyolcadik "vonat" úgy, hogy még ki is tudjanak állni egymástól?

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • HoTaZo

    addikt

    válasz dlaj #4810 üzenetére

    Igen, mindketten, szinte azonnal. Amikor hátramentem, a sofőr srácnak még volt zsigeri mozdulata. Szerencsémre mind ketten jobbra fordított fejjel voltak, így nincs előttem az arcuk. Szinte azonnal jött arra egy betegszállító, ő hívott minden hivatalos szervet, akik nagyon hamar meg is jöttek. De előttük ért oda egy szabin lévő mentős, ő már nem érzett pulzust egyiken se.
    Valószínűleg beszélgettek, én álltam, hogy be tudjak kanyarodni a cég egyik telephelyére, de el kellett engednem 3 szemből jövő autóst. Mikor még megálltam, a furgon sehol nem volt a tükörben. Amikor megláttam őket taposva villogtattam a féklámpákat, de nem volt elég.
    A rendőr kapitány azt mondta, hogy olyan 140 körül jöhettek, 70-80 körül csapódtak be, 56méteres féknyom után.
    Az utas egy nő volt, aki nem hozzátartozója volt a srácnak. Mondta is a rendőr, hogy nincs könnyű helyzetben a párja, mert lehet, hogy csak felvett valakit szívességből, de a gyanú mindig benne lesz.

    Röviden, ennyi.
    Link

    -----
    Somatommal mi a pihenőd alatt ráfagyott jégre meg hóra gondoltunk, amit, ha nem távolítasz el és menetközben repül le és rácsattan egy mögötted jövőre és ebből baleset van s szemtanú, aki beazonosít, hogy tőled jött a cucc, akkor komoly gondod lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák